Prośba o analizę wyniku badania rezonansem magnetycznym jamy brzusznej
Witam prosze o podpowiedź, czy dana zmiana jest nowotworem złośliwym?? jeśli nie jaki charakter może mieć? Badanie rm jamy brzusznej, badanie dynamiczne. W ogonie trzustki torbielowata zmiana z przegrodami, nie wzmacniająca się po cm, częściowo ograniczająca dyfuzję.

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Mam za mało informacji dotyczących objawów klinicznych aby móc wykluczyć nowotwór, jednak najczęstszymi zmianami występującymi w trzustce są torbiele, w większości przypadków są one zmianami łagodnymi.