Prośba o analizę wyniku badania w kierunku Boreliozy u 12-latki

Witam, córka (12 lat) dostała skierowanie od ortopedy do poradni chorób zakaźnych z powodu podejrzenia boreliozy (test ELISA wątpliwy IgM, ujemny IgG) z uwagi na długi czas oczekiwania na wizytę w poradni zrobiliśmy badanie IgM metodą Western blot. Wynik został opisany jako negatywny jednak niepokoją mnie dwa prążki: Anti-human -IgM intensywność 55 oraz Kontrola (Ko) intensywność 86. Czy taki wynik na coś wskazuje? Czy powinnam postarać się o szybszą wizytę? Jedyny objaw to bóle stawów.

Sugeruje na własną rękę powtórzyć elisa i western Blot najlepiej w innym laboratorium. PS Ten wynik wb nie jest zły ale niepokoi graniczny elisa