Prośba o interpretację badań ANA

Uprzejmie proszę o interpretacje wykonanych badań.ANA-2 (IDENTYFIKACJA)Met. IF pośredniej wykryto obecność p/ciał p/jądrowych o typie świecenia ziarnistym i cytoplazmatycznym w mianie :320 oraz centromerowym w mianie :5120.Met.Euroline ANA Profile 3 stwierdzono obecność p/ciał anty:Ro-52 (graniczny),centromerom B( ),Rybosomalnemu białku P( ).Met Euroline ANA profile 3 NIE stwierdzono obecności specyficznych p/ciał anty:nRNP,Sm,SS-A,SS-B,Scl-70,PM-Scl,Jo-1,PCNA,ds DNA,nukleosomo

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety opis nie jest skończony. Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Wyniki muszą być analizowane w oparciu o badania kliniczne. Sugeruję wizytę u lekarza zlecającego badanie.

Pozdrawiam.