Prośba o interpretację badania na toksoplazmozę u 33-latki

Witam Proszę o interpretację wyników: toxoplazma gondii przeciwciała w kl.IgG 563,90(1,03,0 reaktywny txoplazma IgM 0.37 (ujemny0,64)

Witam

Wynik przytoczonych badan serologicznych mowi, ze kiedys wprzeszlosci (nie wiadomo kiedy) miala Pani kontakt z toksoplazmoza (wysoki poziom przeciwcial IgG), natomiast aktualnie nie ma serologicznych cech swiezego zakazenia (niskie IgM).

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga