Prośba o interpretację wyników badania krwi miesięcznego syna

Witam odebrałam dzis wyniki synka ma 1 miesiac prosze o interpretacje dziekuje crp 4.2 wbc 7.12 neut 21.2 hgb 13.2 lymph 58.4 plt284

Renata GrzechociĹska

Witam.
Dla każdego laboratorium są inne normy, szczególnie jeśli chodzi o wyniki CRP, nie wiem jakie są u Pani. Dlatego do tego wyniku nie będę się odnosiła. Pozostałe wyniki są prawidłowe. Jeżeli coś Panią niepokoi, proszę skonsultować się z pediatrą.
Pozdrawiam