Prośba o interpretację wyników badania krwi u 47-latki

Proszę o interpretację: obniżony hematokryt: 36,0podwyższone RDW 15, 6%podwyższone EOS 10,4% ( 2 razy powyżej normy)podwyższone 0,85Hemoglobina na granicy minimum 12,4żelazo w surowicy(095) - poniżej normy 35tyreotropina trzeciej gen. (L69) poniżej normy- 0,352 T3 i T4 - okpozdrawiam i z góry dziękuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pełny wynik morfologii powinien ocenić lekarz, który zlecił wykonanie badań. Nie ma bowiem takiej możliwości, by wiarygodnie zinterpretować tylko wybrane parametry.