Prośba o interpretację wyniku krwi glukozy i insuliny

Bardzo proszę o interpretację wyniku krwi- glukozy i insuliny po obciążeniu glukozą 75g. Mam 25 lat, 64 kg, kobieta. Glukoza na czczo 83,6 mg/dl (insulina nie była zbadana na czczo) glukoza po 1h 50,6 mg/dl insulina po 1h 13,49 mU/l glukoza po 2h 73,4 mg/dl insulina 8,71 mU/l glukoza po 3h 83,5 mg/dl insulina po 3h 1,54 mU/l glukoza po 4h 76,1 mg/dl insulina 2,15 mU/l Z góry bardzo dziękuję.

Małgorzata Panek

Stężenia glukozy są prawidłowe, z wyjątkiem godzi po posiłku. Poposiłkowy spadek cukru świadczy o nadmiernym wydzielaniu insuliny bezpośrednio po posiłku, w stosunku do zapotrzebowania. Natomiast same stężenia mieszczą się w normie.
Proszę pokazać wyniki badania lekarzowi prowadzącemu.
Pozdrawiam