Prośba o interpretację wyniku RTG 20-letniej osoby
Witam, chcialam sie zapytac odnosnie mojego zdjecia RTG http://commed.polki.pl/download/file.php?id=11129

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Proszę pokazać wynik badania lekarzowi rodzinnemu.
Pozdrawiam