Prośba o pomoc w interpretacji wyników badania krwi

Dzien dobry. Moje wyniki mnie niepokoją a nie mam teraz mozliwosci udac sie do lekarza. Prosze o pomoc. Cholesterol całkowity 229,8. Triglicerydy 251,5. P/c antytyreglobulinowe (ATG) 157,3. TIBC 406, odczyn biernackiego 18mm/1h. RDW 10,9. BASO 0,01 reszta w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Podwyższony poziom przeciwciał przeciwko tyreoglobulinie może świadczyć o autoimmunologicznej chorobie tarczycy, podwyższony TIBC o niedoborze żelaza, podwyższony OB np. o infekcji itd. Konieczne jest poznanie większej ilości informacji oraz zapoznanie się z całością wyników badań. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania. Należy po zapoznaniu się z historią medyczną pacjenta odpowiednio rozszerzyć diagnostykę.