Prośba o pomoc w objaśnieniu wyników po operacji z powodu raka zstępnicy

Witam Proszę o pomoc w objaśnieniu wyniku. Stan po operacji z powodu raka zstępnicy. Widoczna częściowa regresja niektórych zmian meta w miąszu wątroby. kilka zmian w lewym płacie wątroby wykazuje pregresję największa zmiana ma śr. 4,3 cm (poprzednio 2,8). Miąsz wątroby o znacznie obniżonej gętości (14 j.H) z cechami stłuszczenia. Nieprawidłowy powiększony węzęł chłonny dł 1,8 zcechami rozpadu, pomiedzy aorą a żyłą główną dolną. Kości objęte zakresem badania bez zmian meta.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian o charakterze przerzutów w wątrobie. Proszę stosować się do wszelkich zaleceń lekarza prowadzącego.