Proszę o interpretacje wyniku histopatologicznego 81-latka

Proszę o interpretację wyniku histopatologicznego. Wynik brzmi " Strzep ziarniny nieswoistej z pojedynczą wypustką nabłonka paraepidermalnego ( długość 1mm) z atypią komórkowa. Materiał : wycinek fałd głosowy. Zaznacz,że pacjent miał już dwa lata wcześniej wycinany guz fałdu głosowego gdzie stwierdzono Rak płaskonabłonkowy rogowaciejący naciekający pT1a.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Można ten wynik interpretować jedynie w odniesieniu do innych wyników.