Proteinogram a wskazanie do immunofiksacji

Proteinogram a wskazanie do immunofiksacji Proszę o informacje czy jest się czego obawiać, w badaniu wykazano (w g/dl): Albuminy 4,20, Alfa-1 0,20, Alfa-2 1,16, Beta-1 0,95, Beta-2 0,51, Gamma 1,28, B. całk. 8,3 Wskazano podwyższenie białka i większości globulin. Dodatkowo we frakcji beta2 podejrzenie obecności białka monoklonalnego o wart. 7,46%. Inne wyniki: OB - 6, Sód - 144, Chol. - 322, Albumina surow. - 5,2 Jakie inne wyniki jeszcze mogłyby się przydać do oceny? Proszę o opinię.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że warto jest wykonać immunofiksację. proponuję udac się do lekarza zlecajacego powyższe badania.