Przebieg operacji plastycznej uszu z pieprzykiem

Dzień Dobry Mam pytanie na temat operacji plastycznej uszu. Czy przed zabiegiem moge powiedzieć chirurgowi o kształcie przylegania ucha? Jeżeli mam z tyłu pieprzyk na małożowinie tylnej to jak odbędzie sie operacja?

Szanowny Panie,
Jak najbardziej chirurgowi należy wszystko powiedzieć. W mojej praktyce zwykle tak jest że cierpliwie wysłuchuję moich pacjentów a przedewszystkim ich oczekiwań i wyjaśniam co jest możliwe do zrobienia a co nie.
Zwłaszcza przy planowaniu operacji uszu. Pieprzyk nie przeszkadza wykonaniu operacji.
Zapraszam do kontaktu kontakt@drjaworowski.pl
wszystko wyjaśnię
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej