Przebywanie w dwóch związkach partnerskich jednocześnie

Jestem w stałym związku z dwoma partnerami,jak mam się zachować.Chodzi o seks sypiam ale z każdym z osobna.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie do końca rozumiem pytanie. Zalecałbym jednak wykonanie badan u obu partnerów i odpowiednie zabezpieczanie sie tzn. stosowanie prezerwatyw. Pozdrawiam

Dzień dobry.

Jak rozumiem, Pani dylemat dotyczy chęci sypiania z oboma partnerami jednocześnie. Jeżeli nie - trzeba po prostu dokonać wyboru.

Pozdrawiam.

Rozumiem, że jest to trudna dla Pani sytuacja, bo inaczej nie pisałaby Pani o tym...
Nie zgłasza Pani problemu medycznego, ale jest to problem moralny, złożony problem psychologiczny.
Jeśli chciałaby Pani wyplątać się z tej uczuciowo-emocjonalnej pułapki, to sugerowałbym poszukanie naprawdę dobrego psychologa zajmującego się problemami złożonych relacji i więzi partnerskich.
Bo sama, to będzie Pani popełniać błędy i niekonsekwencje, bardzo trudno sobie samej poradzić...
Mam nadzieję, że Pani Dr, lekarz seksuolog z katowickiej Poradni Julia ma w swoim zespole kompetentną Osobę, albo wskaże właściwą...
Życzę Pani uzyskania równowagi emocjonalnej i stabilnej sytuacji życiowej.
Pozdrawiam Świątecznie - JW, seksuolog,org.pl