Przedwczesny wytrysk a ryzyko ciąży

Witam, wczoraj dnia 13.02.2015r. kochałem się z partnerką i doszło do przedwczesnego orgazmu z mojej strony, ale uznałem, że to nic takiego i nie wyciągnąłem członka z pochwy tylko kontynuowałem dalszy stosunek, i mam takie mało jedno pytanie czy jest możliwość zajścia w ciążę u partnerki z tego powodu? Dodam, że kondom ani się nie zsunął z członka ani prezerwatywa nie pękła. Kochaliśmy się tak przez jakieś 2min po czym wyciągnąłem członka i zdjąłem kondoma, cała zawartość była w zbiorniczku.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prawdopodobieństwo jest niskie, jednak ryzyko istnieje ponieważ prezerwatywy nie są idealną metodą zabezpieczenia przed ciążą nawet pomimo właściwego ich użycia. Pozdrawiam