Przepuklina oraz wypuklina, modelowanie worka oponowego zwężająca otwory międzykręgowe

Stwierdzono u mnie przepukline oraz wypukline L5/l4/S1 modelowanie worka oponowego zwężająca otwory międzykręgowe z częsciową dehydradacją krążka odcinek lędźwiowy, ostre ustawienie kości krzyzowej, chciałbym się dowiedzieć z czego to mnie skreśla? Mam tylko 22 lata i chciałbym wstąpić do policji/wojska, pewnie sobie teraz mogę pomarzyć. Plecy bolą od miesiąca, czekam na kolejną wizyte u lekarzy. Czy to jest nieuleczane? Jakich zawodów nie mogę wykonywać? Czasem bola zebra. Jak leczyc bol?

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego oraz łącznej analizy wykonanego badani i następnie określenie korelacji między objawami a wynikiem badania. prosszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.