Przeszywające bóle w głowie

Witam. Od 3ech tyg. mam dziwne bóle w głowie. Trwają ułamek sekundy, przeszywające. Zaczęły się dzień po tym, jak spędziłam wieczór na silnym zimnym wietrze. Najpierw czułam je w okolicy czubka głowy, teraz jakby z tyłu po bokach głowy. Powtarzają się kilkanaście razy dziennie, w nocy ich nie odczuwam. Żadnych innych objawów nie mam, głowa w sposób ciągły też mnie nie boli. Raz tylko parę dni po przewianiu przez jeden dzień miałam jakby dudnienie w uszach.

Małgorzata Panek

Powinna Pani udać się na wizytę do neurologa. Konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam