Przewlekła infekcja grzybiczna w 37. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 37 tygodniu ciąży, mam przewlekłą infekcje grzybiczną, wyniki moczu sprzed dwóch dni: Przejrzystość mętny, PH 6,00 Glukoza nieobecna,Ketony nieobecne Urobilinogen w normie,bilirubina nieobecna Bialko ślad, Nabłonki płaskie liczne Nabłonki okrągłe 0-1,Leukocyty 20-30 Bakterie liczne,Komórki drożdży pojedyncze Lekarz przepisuje mi cały czas maść pimafucort i mówi ze grzybice mozna wyleczyć dopiero po porodzie i ze nie ma wpływu na p Proszę o poradę,czy mam wziąć jakieś inne leki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się konsultacyjnie do innego ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.