Przewlekłe bóle brzucha, IBS, skurcze splotu słonecznego oraz nietolerancja laktozy i fruktozy a ciągłe przemęczenie

Dzień dobry. Od lat zmagam się z bólami brzucha. Wcześniej zdiagnozowano u mnie IBS, skórcze splotu słonecznego, a po ostatnich badaniach - nietolerancję laktozy i fruktozy. Mimo 3-tygdniowej diety nie czuję się lepiej. Od lat jestem również nieustannie zmęczona, mam często bóle kolan. Wyniki krwi i USG są zawsze dobre. Martwi mnie moje ciągłe przemęczenie oraz brak poprawy mimo diety. Czy poza nietolerancją jest to coś jeszcze? Grzybica?Nerwica?Pasożyty?Czy powinnam udać się na dalsze badania?

Może tak być. W grę bowiem wchodzi o wiele więcej rzeczy niż tylko dieta i choroba. Energetyka komórki jest tak samo itotną sprawą, a niestety nikt się tym dotej pory nią nie zajmował.Prawdopodobnie (piszę prawdopodobnie, bo bez badań nic więcej nie mogę powiedzieć) ma Pani nieprawidłową proporcję między wapniem a magnezem w organizmie. Prawdopodobnie słaba energetyka wynika z braku koenzymu Q10, Prawdopodobnie nieprawidłowa proporcja między wapniem a fosforem w organizmie. Przyczyn może być jeszcze kilka,może faktycznie grzyby lub pasożyty.?. Dlatego moja sugestia jest taka. Badanie typu "analiza piewiastkowa włosów" (więcej na www.arkadia-klinika.pl) będzie odpowiedzią na wcześniejsze pytania., więc najpierw badanie a potem kuracja.
Pozdrawiam