Przewlekłe bóle głowy i kości, nieregularne miesiączki, anemia, biegunka i pogorszenie wzroku u nastolatki

Przewlekle bole glowy i kosci. Czeste pobolewanie z lewej strony za zebrami, kolatanie( co tam jest?)bole nerek. Nieregularne miesiaczki u nastolatki( od 4 lat jest), anemia z niedoboru żelaza, bol wezlow chlonnych, do 30 minut po jedzeniu biegunka, uczucie przejedzenia po zwyklym posilku, pogorszenie wzroku.Co to wszystko znaczy? .Wynik ASO W NORMIE. To wszystko u nastolatki (16lat)

Czy Pani córka nie cierpi na zaburzenia odżywiania? Zaburzenie to mogłoby przynieść podobne do opisywanych objawy. Proszę przeanalizować BMI córki, jej styl spożywania posiłków, czy nie wykazuje zmian w myśleniu (np. "jestem za gruba", "muszę schudnąć" itd.). Być może pomocna będzie konsultacja z psychologiem. Pozdrawiam.