Przewlekły ból głowy, karku, pleców, ramion i stawów

Już mam dość, wiecznie boli mnie głowa, tył karku, plecy, ramiona, ręce, nogi, stawy, czuję się źle, mam nastroje depresyjne, snuje się i tyle po domu. czy to depresja?

Lek. Tomasz Budlewski

być mozę tak. proponuję udąc się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.

Dzień dobry,

Udzieliła Pani bardzo krótkiego opisu swojego stanu psychicznego, po którym ciężko coś stwierdzić. Jeśli jednak odczuwany przez Panią dyskomfort przeszkadza w Pani życiu, polecałbym wizytę u psychologa lub psychiatry.

Pozdrawiam