Przewlekły nieżyt żołądka i luźne stolce oraz wysoki poziom glukozy

Witam Mam przewlekły nieżyt żołądka, a przy tym częste luźne stolce Leki odrzuciłam pije sok z surowej białej kapusty pomaga, Pije marchwianki dość długo Skoczył mi cukier do granicy i troche wyżej Robiłam krzywą przed podaniem glukozy 6,3 po dwóch g 5,47 Czy to może mieć związek z gotowaną marchwią wysoki poziom glikemiczy Z wątrobą mam problem oraz wys cholesterol zażywam leki na ciśnienie i serce NLPZ Czy to ma wpływ na cukier Rok temu krzywa 4.43 po 4.02 Proszę o radę

Renata GrzechociĹska

Przyjmowanie produktów o wysokiej wartości glikemicznej może powodować wzrost glikemii we krwi. Dodatkowo wysoki poziom glikemii może nasilać Pani objawy.