Przybranie na wadze po stosowaniu leków przeciw depresji

mam 164 cm wzrostu i waże ...90 kilo. to otyłośc, wiem. przytyłam 20 kilo po lekach na depresję. jestem wegetarianką. odstawiłam słodycze. duzo spaceruję.po kilka godzin dziennie.jadam głównie jogurty, warzywa i owoce. wszystko w małych ilościach. kolacji nie jem wogóle. po miesiacu ubyło 2 kilo. chyba nawet woda mnie pogrubia.co mam jeszcze zrobić,żeby schudnąć? wszędzie poleca się rózne suplementy diety, żeby schudnąć, ale czy jakis może polecić lekarz?

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam, niektóre leki antydepresyjne dają efekty uboczne w postaci przybrania na wadze. pozostają chyba dwa wyjścia: kontakt z lekarzem i wybranie optymalnego leczenia dla Pani, ewentualnie kontakt z dietetykiem. Pozdrawiam M.Prus