Przyczyny garbienia podczas stania

Objawy zbyt długiego stania w miejscu są dla mnie niewygodne. Więc nie wiem, czy to jest z lenistwa, czy może to jest przez kręgosłup, bo jak nie mam się o co opierać, to się garbię.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wady postawy mogą wynikać z wielu nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.