Przyczyny słabej pamięci

Witam serdecznie, mam pytanie: co może być przyczyną słabej pamięci? Nie jestem jeszcze w takim wieku, aby tracić pamięć, a jednak tracę. Muszę jeszcze pracować co najmniej 5 lat, a w pracy muszę mieć bardzo dobrą pamięć. Zrobiłam tomograf, rezonans i EEG ale wyniki na nic nie wskazują. Tarczyca w porządku. Co jeszcze można zbadać? Może coś zasugerować lekarzowi? Elżbieta

Przeanalizować inne czynniki mogące obniżać koncentrację: choroby serca, nadciśnienie, cukrzyca
Często przyczyną zaburzeń koncentracji bywa: depresja, lęki, brak snu, trudna sytuacja życiowa i problemy w domu czy w pracy.