Przygnębienie i smutek oraz trudne wspomnienia z młodości

Witam, mam 18 lat I Od niedawna, moze tydzien jestem przygnebiony, smutny, nie mam do niczego sily,mam Dziwne Zle mysli , ciagle mysle o moich bledach w dziecinstwie, gdy bylem Mały przezylem traume.mama umarla gdy mialem 2 lata,a tata jak mialem 10 lat , Na moich oczach.dodatkowo Od 2 tygodni Czuje sie jak w snie.wszystko Robie mechanicznie. Nie Wiem co sie ze mna dzieje. Prosze o pomoc

Proszę o kontakt telefoniczny 603/491155 ponieważ problem, który Pan porusza jest wieloaspektowy. Nie da się tego rozwiązać przez odpowiedź internetową. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku. Telefonując proszę powołać się na abcZdrowie.pl i moje zaproszenie. Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska http://psychoterapie-szczecin.pl/

Witam,

Jak Pan pisze miał Pan bardzo trudne doświadczenia w dzieciństwie i warto byłoby o nich porozmawiać z psychoterapeutą.
Jeśli Pana nastrój i inne aspekty funkcjonowania zmieniły się ostatnio i gwałtowanie wówczas warto przemyśleć wizytę u lekarza psychiatry.
Może Pan próbować w Poradniach Zdrowia Psychicznego, tam pomoc jest bezpłatna, oraz zwykle pracują zarówno psychologowie jak i psychiatrzy. Okres oczekiwania może być jednak długi, ale proszę zadzwonić i opisać swój problem.
Gdyby miał Pan jakieś dodatkowe pytania, może się Pan ze mną kontaktować mailowo lub telefonicznie, bez względu na to czy są to pytania o swój stan zdrowia, czy jakieś jeszcze pytania o praktyczne aspekty leczenia, może będę mogła bardziej pomóc.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Witam, sprawa jest poważna. Przeszedł Pan przez okropne rzeczy. Proszę zgłosić się na psychoterapię. Być może dodatkowo będzie przydatne wsparcie farmakologiczne (czyli leczenie u lekarza psychiatry). Pozdrawiam