Przyjmowanie leku Parogen na agorafobię z lękiem napadowym

dotarłam do psychiatry...okazało się ze mam agorafobie,z lękiem napadowym.otrzymałam lek Parogen dzisiaj biorę drugi dzien---boję się objaw w ulotce jest tyle złych ubocznych reakcji...ale ogólnie pragnę zapytac czy ja wogóle się z tego wylęczę? mam małe dzieci ,obowiązki ,szkoła Okropnie mi to przeszkadza...

Oprócz leków warto rozpocząć psychoterapię. To podstawowa metoda radzenia sobie z trudnościami o podłożu emocjonalnym dająca szansę na trwała zmianę (wyleczenie) i powrót do spokojnego funkcjonowania.