Przykurcz stawu łokciowego
od 15 lipca 2013 leczę się z powodu przykurczu w stawie łokciowym około 30 stopni po upadku z powodu wypadku samochodowego z dnia 29.06.2013.w rtg.ZWAPNIENIE W PRZYCZEPIE ŚCIĘGNA MIĘŚNIA TRÓJGŁOWEGO RAMIENIA DO WYROSTKA ŁOKCIOWEGO.ENTEZOPATIA BEZ ZMIAN ZWYRODNIENIOWYCH.MOJE PYTANIE CZY TEN STAN CHOROBOWY MÓGŁBY DOPROWADZIĆ DO TAKIEGO PRZYKURCZU CZY JEST TO TYLKO I WYŁĄCZNIE POWODEM TEGO URAZU.DODATKOWO MAM USZKODZONY NERW ŁOKCIOWY NA WYS.ROWKA ŁOKCIA.PRZED URAZEM ŻADNYCH PROBLEMÓW NIE MIAŁEM

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Obecny stan to wynik zarówno entezopatii jak i uszkodzenia nerwu. W tej sytuacji konieczna jest odpowiednia rehabilitacja.