Przyścienne odcinkowe pogrubienie błony śluzowej zatoki czołowej

chciałabym sie dowiedziec co oznacza: przyścienne odcinkowe pogrubienia błony śluzowej zatoki czołowej po stronie lewej oraz obustronnie zachyłków zębodołowych zatok szczękowych oraz komórek powietrznych sitowia?

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik może oznaczać stan zapalny zatok. proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.