Przyspieszone trawienie u 23-letniej osoby

Witam, od pewnego czasu mam problem z trawieniem. Mianowicie jest ono bardzo przyspieszone ( do 3 wydalen dziennie) , pomimo tego nie nabieram apetytu wrecz przeciwnie. Ostatnio schudłam 4kg. Mam 23 lata. Na nic nie choruje aktualnie. Czasami miewam bardzo mocne skurcze po prawej dolnej stronie brzucha. Prosze o rade.

Witam, powodów moe być bardzo dużo. Proszę zgłosić się do gastrologa. Mając tak mało informacji nei jestem wstanie Pani pomóc.