Pulsacyjny ból w miejscu uderzenia
Witam, 11 lat temu uderzyłam się mocno o kant metalowej szafki. W efekcie trafiłam do szpitala na obserwację i na 4 tygodniowe zwolnienie. od jakiegoś czasu w tym miejscu co parę tygodni odczuwam pulsacyjny ból, który czasem jest jakby piekący. Czy jest to powód do obaw, czy może to jak ze złamaniem ręki - czasem boli na zmianę pogody? Obserwacja w szpitalu nie wykazała wstrząśnienia mózgu, a rtg głowy było w normie. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli do urazu doszło 11 lat temu, objawy raczej nie mają z tym związku. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który po zebraniu wywiadu oraz zbadaniu Pani oceni czy jest konieczność dokładniejszej diagnostyki.