Pulsowanie na zgięciu ręki

Witam, mam 19 lat. płeć męska. Mam pytanie, ogólnie zjawisko które zaraz opiszę z tego co pamiętam zdarzało mi się przez (kilka lat ?, ale w bardzo dalekich odstępach czasu ) zaczęło mi się nasilać, tzn 2-3 razy dziennie. M.in w lewej ręce, na miejscu zgięcia ręki występują u mnie pewnego rodzaju dziwne pulsowania. Czuć je i nawet widać gołym okiem. Nie są one regularne, np 5 ' pulsów ' na sekundę, sekunda przerwy 2, potem 3 .. Zjawisko to występuje bez powodu, np kiedy siedzę na krzesle, leżę

Aleksander Ropielewski

Są to najpewniej drżenia mieśniowe. Najczęściej wynikają z niedoborów elektrolitowych. Warto jednak skonsultować isę zneurologiem.