Pulsowanie w przełyku i gardle

Witam serdecznie od od miesiąca czuje takie pulsowanie drgania nie wiem jak to określić w gardle , przelyku , martwię sie tym co to moze być ekg robiłam 3-4 miesiące temu , plus jeszcze silnie drga mi powieka i ukrycia w głowie wszystko z lewej strony i czasami widze w lewym oku za mgła tzn tracę wzrok na min .dwie , widze jaby za mgła , raczej wszystko zobacze ale tak choćby za chmurkami , jestem osoba bardzo nerwowa prosze poradzić mi co to jest choć troszke uspokoić dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.