Punktowy ból pomiędzy udem a pośladkiem

Witam! Mam problem z udem, a dokładnie z bólem punktowym w miejscu pomiędzy udem, a pośladkiem. Ból pojawił się podczas gwałtownego przyśpieszania podczas biegu. W tej chwili ból uniemożliwia bieganie na 100% prędkości. Pojawia się również podczas codziennych czynności, jak np. wstawanie, czy chodzenie. Co jest powodem występowania bólu (mięsień, przyczep)? Jakie leczenie powinienem zastosować? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecałbym przede wszystkim wizytę u ortopedy celem postawienia diagnozy i wdrożeniu leczenia. Pozdrawiam