PŻW rozszerzony na USG
Na USG wyszlo PŻW rozszerzony 12mm-przyczyny nie stwierdzono - czy to sprawa bardzo poważna ,nowotworowa?

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.