Rak szyjki macicy i silne stany bólowe

Moja Kuzynka ma raka szyjki macicy stopnia 4b , ma przerzuty do węzłów chłonnych , przez 3 dni jej stan drastycznie się pogorszył , nie chodzi ma bialy sztywny język opuchlizne nóg , nie wstaje z łóżka bo ma tak silne bóle , jest nerwowa i agresywna , dostała dziś kroplówki i morifne , czy są jakieś szanse dla niej tak bardzo sie o nia martwie , ma brchyterapie , wazy z 35 kilo już ,

Nie znam stopnia zaawansowania choroby - chociaż wydaje się on poważny!!! Moim zdaniem wymaga hospitalizacji w ośrodku Onkologicznym lub ,jesli oni nie przyjmą -to hospicjum!!! zż