Rak trzonu macicy i zielony wyciek z piersi

Witam, u mojej mamy stwierdzono raka trzonu macicy jest po usunięciu narządów po urodzeniu dziecka pojawił jej się zielony wyciek z obu piersi, który wciąż się utrzymuje piersi ma mastopatyczne. Jednak na jej zaniepokojenie zielonym wyciekiem/ciemnozielonoszary lekarze ją zbywają : "Taka Pani uroda". Martwię się o zdrowie mojej mamy proszę o odpowiedź czym jest ten wyciek mama nie bierze hormonów rocznik ma 52 lata

Nie jest to objaw choroby nowotworowej i prawdopodobnie lekarze nie zbywają Pani mamy a jedynie wskazują na inne ważniejsze rzeczy związane z jej leczeniem.