Rak żołądka a odpowiednie postępowanie

witam mam raka zoladka i wedlug angielskich lekrzy umieram ja natomiast walcze z tym zwierzakim i nawet zaczolm tyc i wrocil mi aptyt ,chcialbym zobic sobie prywatnie badanie pt gdzie je moge wykonac bez skierowania

Lek. Tomasz Budlewski

Obecnie jest bardzo dużo ośrodków wykonujących gastroskopie prywatnie. Proponuję poszukać odpowiednich klinik najbliżej miejsca zamieszkania.