Rana cięto-kłuta a powrót do aktywności fizycznej

Witam.Dnia 13.07.2015 miałem poważny wypadek -spadłem na szklane drzwi w wyniku czego miałem:rane cieto-kłutą klatki piersiowej,krwiak opłucnej i ostra niewydolnośc oddechową w nastepstwie zabiegu na klatce piersiowej-torakotomia,hemostaza,miałem dwa dreny w żebrach,rana cieta do kości na ramieniu 13 cm.Moje pytanie brzmi kiedy moge (wrócić) zacząc uprawiac sport typu BIEGANIE,SIŁOWNIA(duże cieżary) I SPORTY WALKI i czy ogólne osłabienie po takiej operacji jest normalne.Dziekuje bardzo.

Nie znam stanu Pana obecnego zdrowia -nie mogę, więc udzielić odpowiedzi! Proszę omówić ten temat z lekarzem prowadzącym! zż