Regularne gorączki u 38-latki

Witam! Regularnie co tydzień w tym samym dniu mam gorączkę, dreszcze, bóle stawów. Czasem ten dzień się zmienia, ale jest to cykliczne tydzień w tydzień. Czuje sie jakbym miała wzmozone objawy grypy, w tym dniu prawie nie funkcjonuję, jestem zmeczona i osłabiona. Nastepnegodnia objawy znikają, czuje sie świetnie. Trwa to już ponad rok. Boleriozz wykluczona. Lekarz ogólny rozkłada ręce.,

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.