Relacja z mężem i rozmowa o gadżetach erotycznych

witam,co mam myslec,jesli maz mi mowi...moze ci kupic wibrator?jestesmy malzenstwem 29lat i nigdy nic podobnego nieuslyszalam,bylam zaskoczona pytaniem,Jolanta.

Dzień dobry!

Zachęcam do dalszych rozmów z mężem, lepszego zrozumienia jego potrzeb, a także wyjaśnienia i przeanalizowania wspólnie Pani zaskoczenia i innych emocji i myśli związanych z tą propozycją.
Używanie akcesoriów erotycznych jest elementem życia seksualnego wielu par. Może nieść wiele pozytywnych doświadczeń, jeśli seksualne gadżety pojawiają się za zgodą i akceptacją obojga partnerów.

Pozdrawiam!

Zachęcam, by porozmawiać z mężem i dopytać go, co miał na myśli. Często niedomówienia czy domysły mogę przynieść więcej szkód i zamieszania niż jasna, szczera komunikacja w związku.

Zabawy erotyczne z różnego rodzaju gadżetami są znane od tysięcy lat. Zawsze dają dużo satysfakcji po obu stronach. Myślę, że Pani mąż chce przeżywać takie nowe doświadczenie, dobrze że z Panią a nie z inną Panią. Ja bym się szybko na to zgodziła :-)
Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl/