Relacja z potencjalnym partnerem

Witam, mam dość nietypowe pytanie, ale ogólnie chciałbym się dowiedzieć co sądzi o tym ktoś starszy i mądrzejszy ode mnie. Wiem ze to o co zapytam pewnie będzie głupie no ale niech bedzie. Jestem chłopakiem, byłem w związku z chłopakiem który mieszkal no dużo daleko ode mnie, ponad miesiąc temu wszystko się rozpadło, często się klocilismy, on mnie często olewal itd Teraz pojawił się kolejny, mieszka bliżej, i potrafimy pisać i rozmawiać godzinami, on jest samotny, nieszczęśliwy.. i za każdym razem jak mówi o tej samotności, ze zawsze będzie sam, to myślę ze bardzo chciałbym z nim byc, wreszcie dac mu miłość, żeby nie był sam, i zawsze wtedy płacze bo wiem ze to nie ja będę z nim, dzieli nas trochę, wien ze odległeglosx nie gra roli, ale boje się ze nic z tego nie wyjdzie. Znamy się może 2 miesiące, wiem że nie czuje do niego wielkiej miłości, ale chciałbym go pokochać, ogolnie bardzo mi na nim zależy, i zawsze jak mówi o innym chłopaku to robie się zazdrosny, chciałbym to być ja, a może on by nie był ze mną szczęśliwy... Jestem bardzo wrażliwy, mam ciężkie życie Różne zaburzenia lekowe itd Chce się z nim bardzo spotkać, ake tez ciężko z tym bedzie bo i koszty itd Często piszemy sobie do siebie zdrobniale, tak jakbyśmy ze sobą byli i wtedy bardzo się ciesze, on jest taki kochający.. Czy to ma wogóle szansę? Warto się w to angażować? Proszę o odpowiedz na to wszystko co napisałem to dla mnie bardzo ważne, co mam robić i wogole... Boję się ze on tylko tak pisze ze mną bo jest miły, ale niewiem.. proszę mi coś doradzic

Aleksander Ropielewski

Proszę dokładnie to samo co mi napisać potencjalnemu partnerowi. Jeżeli zależy mu na trwałym lub bliźszym związku na pewno odpowie, a być może zaproponuje spotkanie. Na pewno, jeżeli Pan nie spróbuje będzie Pan żałował niewykorzystanej szansy. Nawet niechęć potencjalnego partnera do związku nie wyklucza trwałej znajomości.

Witam,
przede wszystkim muszą Panowie się spotkać i poznać, sama znajomość internetowa może być początkiem prawdziwego uczucia, ale musicie się Panowie poznać w rzeczywistości realnej.