Rezonans kręgosłupa i wypuklina
Witam! Nie dawno miałam rezonans kręgosłupa i stwierdzono na poziomie L5-S1 tylną, pośrodkową wypuklinę wielk. 2mm bez cechkonfliktów korzeniowych. Czy to coś złego? Czy to jakoś się leczy? Proszę o odp. Pozdrawiam

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Na podstawie bezpośredniego badania oraz powyższego wyniku będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.