Ropień za uchem u dziecka

Dzień dobry, Moja córka ma 10 raz ropień za uchem lewym z wymazu wyszła bakteria pałeczki ropy błekitnej, miała robioną tomografie i czysto. antybiotykami tez byla leczona pomimo tego ropień powstaje co 5 miesięcy. Za każdym razem wygląda to tak samo : zaczerwieniona skóra nastepnie ropień i jedziemy to nacinać na ostry dyżur tam zakładają sączek i po 3 dniach wsystko się goji i jest spokój. ale boje się, że to coś strasznego się z tego zrobi . Bardzo prosze o pomoc

Piotr Pilarski

Sugeruje wizytę u immunologa. Sądzę, że konieczna będzie diagnostyka w kierunku niedoboru odporności.

Pozdrawiam.