Różnice pomiędzy myślami a mową

Mam nimie Sandra mam 34 lat pisze bo mam problem dreczom mnie pewne odczucia co innego cuje niż mówie prawde czuje tak samo jest z żeczami którymi chcę lekasz mi wedy tak powiedzał wdedy że to przrkorne myśli jak mi o tym powiedzał na znikły po tm powiały się co jakiś czas w tedy były słapsze a tym razem śilniesze choruje od czerwca była pora wszystko się cofł zmienił leki raz to one sprawiły poprawe ale dużo spałam potem się pogorszyło znowu zmieniłem lek na Asetra ale dwich tygodniach znowu zm

Witam,

Trudno mi zrozumieć treść pytania.
Wydaje mi się, że należy się z tym problemem zgłosić na osobistą wizytę u lekarza psychiatry, by mu przedstawić swój problem.
Pozdrawiam.