Różowa krew a plamienie przy zagnieżdżeniu
Witam. Zaczęliśmy z mężem starać się o dziecko. Byłam na usg 24.09 gdzie stwierdzono na dniach owulację. Cykle mam regularne od 2 lat co do dnia - 28 dniowe. Owulacja była późna - 21 dnia. Miesiączki nie dostałam, natomiast 11 dni po owulacji dostałam najpierw różową krew w śluzie, później krew z małymi skrzepami, ale tylko widoczną przy podcieraniu. Dodam, że mam nadżerkę. Czy to może być plamienie przy zagnieżdżeniu? Bardzo proszę o odpowiedź, czekam na wizytę ginekologa. Pozdrawiam, Kasia.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Przyczyn takiego krwawienia może być wiele. Może być to bowiem zarówno implantacja, nadżerka, zaburzenia hormonalne jak i wiele innych przyczyn. Sugeruję cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty ginekologa.