Różowa skóra po kremie Skinokren

Witam Czy to normalne, że po kremie skinoren mam tak różową twarz, że wyglądam gorzej niż przed zastosowaniem. Stosuję go dopiero 3 dni (raz na dzień) i wyglądam okropnie, pomijając że jak go zastosowałam to twarz swędzi i piecze. Czy mam zakończyć stosować krem? W pracy mówią mi że wyglądam okropnie i gorzej niż było.

Jeśli krem Pani nie odpowiada, należy go zmienić. Niestety, większość dobrych środków przeciwtrądzikowych jest na receptę, więc trzeba porozmawiać o tym z dermatologiem.