Różowe plamy na ciele a możliwe dolegliwości

Witam, Od roku mam problem ze skórą. pojawiają się raz więcej raz mniej, sporadycznie czerwono/różowe plamy na ciele (ręce, nogi, szyja, twarz, plecy), które po jakimś czasie łuszczą się, robi się strup(rana), i zostaje po nich biała plama która nie chce później zniknąć. Proszę o pomoc martwię się ze to może łuszczyca czyś coś w tym stylu. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Witam,

Proszę udać się do dermatologa w trakcie nasilenia zmian, ponieważ po samym opisie ciężko wyrokować jaki jest Pani problem. Niezbędne będzie dokładne badanie i diagnostyka(np.pobranie wycinka skóry).