Rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych podczas karmienia piersią

witam, mam pytanie dotyczące antykoncepcji. Karmię piersią i nie mam miesiaczki, a chcialabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne, więc czy mogę brać nawet gdy nie mam miesiaczki? kiedy zacząć?

Renata GrzechociĹska

Dla kobiet w trakcie karmienia piersią są specjalne preparaty. Proszę udać się do ginekologa, który pokieruje stosowaniem preparatu.