Rozpoznanie histopatologiczne:naevus pigmentosus praecipue dermalis

Pisałem już prośbę o przetłumaczenie wyniku histopatologicznego ale nie podałem wszystkiego.Jeszcze raz piszę cały wynik Rozpoznanie histopatologiczne:naevus pigmentosus praecipue dermalis Opis makroskopowy:fragment skory 1,5x1cm ze znamkieniem śr.0.8cm.Proszę o interpretację wyniku i co mam dalej robić?czy nie potrzebne ponowne wycięcie zmiany z tego co przeczytałem to wycina się radykalnie.Dziękuję za pomoc.Ryszard

Zmiana NIE jest złośliwa:"znamię barwnikowe głównie skórne" . Nadal brakuje mi w opisie marginesu wycięcia , mniemam , że był wystarczający , tzn. choćby 0,5-1mm! Powinno być w opisie stwierdzenie : wycięcie całkowite (excisio radicalis). To wystarcza , zż